Tık Uğruna Kefen Giyip Diri Diri Mezara Giren YouTuber

25 yaşındaki YouTuber Muhammed Bahçecik, bir videosunda beğeni sayısına ulaşılması durumunda takipçilerine mezara girme sözü verdi. Beğeni sayısı hedefi aşılınca kolları sıvayan Bahçecik, özel olarak tasarlanan cam tabuta girip Tuzla’da kendisini toprak altına gömdürdü.

Bahçecik’in güvenliği için 20 bin lira değerinde özel bir tabut tasarlandı.

Tabuta sağlık ekipmanlarından oksijen tüpüne kadar birçok malzeme konulurken Bahçecik için dışarıda bir de ambulans hazır bulunduruldu.

Tabuta yerleştirilen oksijen tüpleri, kameralar, telsizler ve sağlık durumunu anlık olarak doktora ileten cihazlarla birlikte, kepçe tarafından açılan mezara gömüldü.

Mezarın başında dua okunurken, geleneklere uygun olması açısından mezar taşı da yerleştirildi.

Kefen giyerek 6 saat toprağın altında kalan Bahçecik, sürenin dolmasının ardından vinç ile yeniden toprak üstüne çıkarıldı.

“Yaşamanın ne kadar güzel bir şey olduğunu öğrendim”

Çok ilginç bir deneyim yaşadığını ifade eden Muhammet Bahçecik, “Mezara girdiğim an tüm sevdiklerim, mezara gömdüğüm sevdiğim insanlar aklıma geldi. Onların da burada olduğunu hissettim. Şu an rahatça nefes aldığım için çok mutluyum çünkü 6 saattir nefes alamıyordum, oksijen tüpüne bağlıydım. Yaşamanın ne kadar kuvvetli ve güzel bir şey olduğunu öğrendim. Hiç panik yapmadım. Ta ki vinç ile toprağın altından çıkarılana kadar. O an biraz tedirgin oldum. Toprağın altından çıktım ve şu an çok üşüyorum. Sağlık durumum iyi” dedi.

 

İlginizi Çekebilir
Yorum Yap
X