Arama Konumu 0 Kilometre
5.0
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Hatipoğlu Canlı Hayvan Ticareti
İletişim Bilgileri
Açıklama:

“Sağlıklı hayvan, sağlıklı et, sağlıklı ürün” ilkesiyle önder işletme olmanın yanı sıra, ülke hayvancılığında gerek yetiştiricilere, gerekse bu sektöre yatırım yapacak kişilere örnek olmak amacı ile aile işletmesi olarak kurulmuştur.

Bu nedenle kurulduğu günden itibaren ülke ihtiyacı olan sağlıklı ve üstün genetik vasıflara sahip küçükbaş hayvan yetiştirme amacı doğrultusunda her zaman hayvan sağlığına ve genetiğine önem vermiştir.

Hayvancılık sektöründe başarı elde edebilmek için sadece iyi bir ırka sahip olmanın yeterli olmadığına, hayvanlar için iyi yaşam koşulları ve kaliteli beslenmenin de sağlanması gerektiği bilincinde olan işletmemiz. AYDIN EFELER KUYULU MAHALLESİNDE uzun yıllar faaliyet göstermiş ve hala faaliyeti devam ederken 2. Besihanesini de MESUTLU MAHALLESİNDE kurmuştur.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan işletmemiz Ulaşım imkanı olmayan müşterilerini de düşünmekte olup; müşterilerini evlerinden alıp her türlü hizmeti verdikten sonra tekrar istenilen yere bırakmaktadır.

Yılın 365 günü 7/24 her türlü adaklık, kurbanlık hayvanlarınızı islami ve hijyen kurallarına uygun şekilde profesyonel kasaplar tarafından istenilen büyüklükte parçalanarak paketlenmektedir ve ücretsizdir.

HİÇBİR BAŞARI TESADÜF DEĞİLDİR.

Özellikler: Görmeden bilemezsiniz. Sıcacık aile ortamında çayınızı yudumlarken hayvanın kesilişini, parçalanmasını ve paketlenmesini incelemek istemez misiniz.
Kategoriler:
İlgili Kişi: Ali OYMAK
Adres:
Mesutlu, Mesutlu, 09010 Efeler/Aydın, Türkiye, Efeler 09010
Telefon: 05327428888
Ulaşım:
  • Özel Araç
  • Otobüs
  • Minibüs
  • Dolmuş
  • Taksi
İşletme Türü: Şahıs Şirketi

Yoruma kapalı.

İlan sahibine ileti gönder

Site yöneticisine mesaj gönder